Özgörkey Holding’in Kıymetli İş Ortakları ve Paydaşları,
Değerli Çalışanlarımız

Kurucumuz Nevzat Özgörkey’den aldığımız ilhamla 1960’lardan bu yana işimize Özen, Çalışanımıza Özen ve Çevremize Özen anlayışıyla ülkemiz için değer yaratmaya devam ediyoruz. İş yapma kültürümüzün temelini oluşturan bu anlayış, Özgörkey Holding’in saygın iş ortaklarıyla birlikte ülkemize kazandırdığı yatırımların altında yatan temel etkendir. Gelecek yıllarda da kuruluşumuzdan bu yana bağlı olduğumuz ilkeleri yenilik ve değişimle birleştirerek paydaşlarımızın hizmetinde olmaya devam edeceğiz.

Dünyamız üretim modellerinin hızla değiştiği, yeni iş yapma biçimlerinin ortaya çıktığı, şirketlerin insanın yaşam kalitesi üzerindeki etkisinin daha çok sorgulandığı ve ticari başarının sadece finansal değil, finansal olmayan kriterlerle de ölçüldüğü yeni bir döneme girdi. Özgörkey Holding olarak bu dönemde bilgi teknolojileri vasıtasıyla uygulanan, insan merkezli yönetim yaklaşımıyla faaliyetlerimizi sürdüreceğiz.

Bunun için şirketimizi yönetirken operasyonlarımızı şekillendiren piyasa gelişmelerini analiz ederek doğru veriye dayanan stratejilerle Özgörkey Holding’in geleceğini tasarlıyor, etkin risk yönetimiyle öngörülebilirliği artırmayı amaçlıyoruz. Ambalaj, tarım, gayrimenkul ve menkul kıymetler alanındaki yatırımlarımızı içeren portföyümüzü, tüm paydaşlarımız için optimum değer yaratmak amacıyla yetkinlik temelinde yönetmeyi daima ön planda tutuyoruz.

Özgörkey Holding’in tüm çalışanlarını başarımızın dayandığı gerçek sermayemiz olarak görüyor, hedeflerimize çalışanlarımızın yetkinlikleriyle ulaşacağımızı biliyoruz. Bu anlayışla, uzun yılların kurumsal birikimine sahip kıdemli yöneticilerimiz ile genç yönetici ve çalışanlarımızın işbirliğini başarının formülü olarak görüyoruz.

Özgörkey Holding olarak yetkinlik temelli iş yönetiminden taviz vermeden müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya ve paydaşlarımıza güven vermeye devam edeceğiz. Tüm yatırımlarımızda sürdürülebilir üretimi odağımıza alarak ticari başarımızı çevresel ve sosyal alandaki performansımızla destekleyeceğiz. Bu konuda attığımız somut adımları, bütün yatırımlarımızda sürdürerek 2021 yılında önemli bir aşama kaydettik.

Etapak Ambalaj, esnek ambalaj sektöründe Biosafety Trust sertifikası alan ilk işletme oldu. Ayrıca Sürdürülebilirlik Çalışma Grubumuz hem Etapak Ambalaj hem de Etap Enjeksiyon’da, UN Global Compact taahhüdümüz doğrultusunda Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları (SKA) kapsamında hedef belirleme ve ölçme çalışmalarını sürdürmekteler. Değerli iş ortağımız Anadolu Grubu ile ortak girişimimiz Anadolu Etap, tüm operasyonlarını Sürdürülebilir Tarım İlkelerine uygun olarak yürütmekte ve GRI - Küresel Raporlama Standartları’na uygun olarak paydaşlarımızın bilgisine sunmaktadır.

Değerlerimize bağlı kalırken değişimi kucaklayan, yaptığımız her işe özenle sarılıp sonuca ulaştıran bir şirket olarak Özgörkey Holding’i geleceğe taşıyan çalışanlarımıza, müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve tüm paydaşlarımıza en içten teşekkürlerimi sunarım.

Selam, sevgi ve saygılarımla.

Armağan Özgörkey

Armağan ÖZGÖRKEY
Yönetim Kurulu Başkanı - CEO

DİĞER KURUMSAL ALT SAYFALARI